Elektro Instalues >>DITI<<

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Elektro Instalues DITI 04 Krr 22:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
bejm instalimin e energjis elektrike neper shtepi - restorante - lokale afariste si dhe ne objekte te ndryshme ju garantojm ne cilsin e punes ton bejm edhe montimin e rrufepritesit gjithmon ne dispozicionin tuaj me rrespekt nga stafi i >>
>> Elektro Instalues DITI Krushe e Madhe <<
mund te na gjeni edhe ne wep faqen ton ne fcb

www.facebook.com/pages/Elektro-Instalues-DITI/1495491074065148?ref=hl

marim edhe ndonje vetur - kombi te mbyllur per kopenzim apo ndonje pikap nvaret prej ofertesMund te na kontaktoni ne keta nr te tel +377 45 935 082 +377 45 819 064
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim