Lagja Dardania (ish Jaglenica)- Shtepi me truall..

Shitet nga: Arben 29 Maj 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

103 000 EUR

Komuna: Prizren
-Shtëpia gjendet në qendër të lagjes Dardania (shih foto).
-Trualli ka siperfaqe prej 4.72 a
-Shtëpia është ndërtuar në vitin 1995 dhe ka qenë e pashfrytëzuar gjatë gjithë kohës.
- Shtëpia ka çasje në dy rrugë ( poshtë dhe lartë) që është si veçori ndaj objekteve tjera.
-Dokumentacioni është i kompletuar.
Për informata shtesë mund të na kontaktoni në Kosovë +377(0) 44 215 774(10h -20h),në Zvicërr +41(0)76 566 62 52 (17h-20h)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim