Leshohet me qira shtepi me dy kate dhe oborr

Shitet nga: Muhameti 17 Pri 17:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Leshohet shtepi me qira dy kateshe me oborr, me mobilje.Shtepija eshte sistem banesor,ne qdo kat me hyrje te veqante.Pres njerez serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim