NË PRIZREN, SHITET SHTËPIA ME NJË ÇMIM MË SE TË VO

Shitet nga: Nexhat Ibrahimi 10 Jan 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Adresa: Sefidin Lajçi 3
Sipërfaqe: 400 m2
Numri i kateve: 4 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prizren
Shtëpia gjindet 200 larg spitalit rr. Sefidin Laçi 3
Kjo shtëpi në shtije vërtet e ka një çmim të pa dëgjuar gjerë më tani, çmimi i sa një banese 4 dhomëshe.
Shtëpia është e shtrirë në 13 metra e gjysmë me 7 metra, ka 360 m2 për banim ( 9 lokale banimi) të gjitha të gatshme për banim, 3 kat e gjysmë, secili kat i ka nga 125m2. Tjetër, ka tarracën në katin e tretë prej 50m2, dhe oborrin prej 30m2.
Arsyeja pse po e shes me këtë çmim të lirë është se, secili djalë ka bërë banesën e vet, dhe vetëm për mua dhe gruan time është e pa mundur për mirëmbajtjen e saj, pasi që jemi plakur dhe mirëmbajtja për ne është shumë e vështirë.

Të interesuarit mund të paraqiten në nr. e tel. 049 399 577 ose në mailadresen time: nexhatibrahimi@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim