Ndertes me 6 Banesa dhe 2 lokale dhe podrumi.

Shitet nga: Shasivar Bajraj 10 Pri 13:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 000 EUR

Komuna: Prizren
Ndertesa gjendet ne prizren ne rrugen e vrrinit afer shtepis se Bardh, me siperfaqe prej 4 ari.
Oborri eshte i shtruar ne kubza betoni ka kanalizimin, rrymen, ujin, si dhe posedon pusin privat.
Ndertesa eshte 3 katshe perdhesa edhe bodrumi, ndertesa ka 6 banesa secila banes ka siperfaqe nga 120 meter katror, ku ka sallon, kuzhin, dhom fjetje, banjo, koridor, shpajz dhe ballkon secila banes e ka hyrjen e vete. Vetem kati i par eshte i gatshem per banim, kurse katet tjera jane te pa rregulluara. Cmimi fillestar i kesaj pasurie eshte 650 mije euro.

Kjo pasuri eshte me dokumenta te rregullta dhe leje ndertimi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim