Objekt Afarist per shitje

Shitet nga: Objekt Afarist per shitje 02 Tet 17:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: > 10
Adresa: Ortakoll
Sipërfaqe: 750 m2
Numri i kateve: Më shumë se 4 kate
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prizren
Ne prone eshte i ndertuar objekti me 750m2, permban podrumin, katin perdhese, katin e pare katin e dyte dhe katin e trete.
Kati i dyte dhe i trete jane te paisur me laminat.

Objekti eshte i pershtatshem per funksione te ndryshme afariste. Me pare eshte shfrytezuar me qira nga Ministria e drejtesise, Ministria e mireqenies sociale dhe se fundi eshte shfrytezar nga kolegji Biznesi.
Objekt shume lehte i adaptueshem per aktivitete te ndryshme afariste si administrate, shkolle, kolegj, sipal apo te tjera.
Ka lokacion te mire ne lagjen ortakol afer restorant Sharri.
Cmimi me marreveshje.
Numri kontaktues:049-808-520
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim