Objekti dhe Lokali ne Prizren

Shitet nga: Adem Krasniqi 27 Tet 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shitet Objekti me Lokal:

- Podrum + Lokal + 2 Kate + Nënkulmi.
- Objekti gjendet ne Rrugen De Rada, (perball foto Agronit, afër Minimax-it dhe shkollës së re fillore "Emin Duraku").
-Pronari Shqipëtar, me dokumentacion te rregullt.

Personi i autorizuar : Sherif Krusha.
Kontaktet në 049/124 418, 044/ 124 418 dhe Viber +386 49 124 418 prej orës 08:00h - 18:00h.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim