Plane,Projekte per Shtepi

Shitet nga: Plane per shtepi 02 Krr 13:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
PLANE PER SHTEPI është një nga ofruesit më të madhe të
shtëpive familjare. Ne ofrojmë klientëve tonë sigurinë
dhe shëndetin me një kompani të suksesshme

Çdo ditë e hapur, me kënaqësi për tu përgjigjur të gjitha pyetjeve tuaja.

Phone & Viber +377 44 241 141
E-mail: planepershtepi@live.com

Linku ne facebook: www.plane-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim