Pllac prej 2 ari ne Prizren

Shitet nga: enver 20 Pri 18:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 000 EUR

Komuna: Prizren
shes pllacin 2 ari,prapa kullave,ose perfundi banesave te oficerve,me dimesione 17 metra gjatesi dhe 12 gjeresi, i rrethuar me mure, me uje,rryme ,kanalizim i gatshem per ndertim,si dhe me rruge me kocka perreth pllacit 17 metra.
cmimi per 2 ari eshte 35.ooo euro . tel per informata 045-530-938 ose 044-463-791 Enveri.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim