SHITET SHTEPIJA SHKOLLES LEK DUGAGJINI RETH RUG..

Shitet nga: shitet 28 Mar 08:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 000 EUR

Komuna: Prizren
Shitet shtepija nje katshe e pa banushme shtepija posedon 5 ari vend reth ruges kryesore ku.esht i pershtaqem dhe per lokale apo naj lloj biznesi tjeter shtepija gjedet rugen janina afer bazhderhanes prej rethit deri te shtepija ban 20 minuta ne kemb pronari shqiptar me dokumetacion te regullt shtepija esht me.nje laxhe.shum te.qet dhe.ka 4 anet rug qe lidhen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim