SHITET Shtepija prej 3.75 ARI

Shitet nga: Seid 12 Shk 23:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Halim Spahiu nr 19
Sipërfaqe: 210 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prizren
Afër është Shkolla Fillore Fadil HisarI dhe Spitali Prizrenit. Qmim i mirë e i Volitshëm Për gjdo info telefononi. +38345682876
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim