SHTËPIA NË KILOMETRIN E PARË PRIZREN-NASHEC

Shitet nga: Avdyl 22 Tet 00:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Në kilometrin e parë Prizren- Nashec shitet shtëpia tre katësh e kompletuar si dhe tri lokale dy katëshe 300 m2. Lokalet e kompletuara sipërfaqja totale është 11 ari.
Qmimi sipas marrëveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim