SHTEPI ME TRI KATE DHE NENKULEM

Shitet nga: Aqif Shantir 12 Mar 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 000 EUR

Komuna: Prizren
Gjendet ne lagjen Iliret nr:233
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim