SHTEPI BANIMI

Shitet nga: Kujtim 12 Nën 17:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Adresa: Prizren
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Shtëpi e veçuar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prizren
Shtepia ndodhet ne vazhdimsi te shk. se mesme te mjeksise, 150m ne drejtim te fsh. Petrove.
Shtepia posedon suterenin ku ndodhet edhe garazha dhe tri kthina tjera, dhe pershesen e ngritur me kater dhoma tjera ne siperfaqe totale te truallit prej 300m2.
Kontakti me e-mail
P.S. ne photo eshte treguar edhe projekti i gjendjes faktike dhe projekti per mbindertimin e katit te 2-te.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim