SHTEPI FAMILJARE E GATSHME PER BANIM TE MENJEHER..

Shitet nga: Xheladin 06 Pri 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shtepia eshte e ndertuar ne vitin 2006 me material bashkekohor, e fasaduar me siropor 8 cm.
Shtepia eshte P + 2 kate, ka 4 ballkone, oborr te rrethuar me mur avlie, me garazhe te posacem dhe bodrum. Ne marreveshje me bleresin, shtepia mund te shitet me gjithe mobiljet qe i ka brenda. Per shume informacione, ju lutemi te na kontaktoni ne numrin e kontaktit. Shtepia ndodhet ne lagjen Terzimahalle, mbi Farmakosin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim