SHTEPI ME QIRA NE RRUGEN KRYESORE JANINA

Shitet nga: ADEM MORINA 29 Maj 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Leshohet shtepia me qira ne rrugen JANINA Prizren , numer 52.

2 ari e gjys vend , oborr ne 3 anet e shtepis

2 dhoma , 1 kuzhin , 1 banjo , shpajzi dhe koridori

vend ne oborr per veture .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim