SHTEPIA AFER SHADERVANIT

Shitet nga: valdrin 15 Gsh 17:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Adresa: xxx
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Ndërtesë e re
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prizren
shes shtepine me dy kate ne lagjen e bukur ralin te prizrenit.shtepia eshte e re dhe me leje ndertimi.ka kerkesa te shumta edhe per qira sepse lagjja eshte atraktive andaj katin e pare e kam leshuar me qira.pra edhe nje rroge e fitoni veq prej qirase.secili kat i ka nga 150 m2 dhe gjithashtu ka bahce.
mos hezitoni te me kontaktoni ne tel
044 98 98 58

Valdrini
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim