SHTEPIA ME QMIME PER TE SHITUR SHPEJTE

Shitet nga: edis 04 Dhj 12:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Adresa: rr.xheme gostivari no 20
Sipërfaqe: 310 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prizren
Shtepia gjinded 100 m afer ''EURO'' marketit dhe me pak se 1 km tek ABI CENTER.
500m after shkolles "ortakollit" nje nder shkollat me te mirra ne Prizren.
Shtepia eshte me:
4 dhoma te fjetjes (kati i dyte)
1 salon me kuzhine (plani i hapur)
1 banjo
Oborri ( dyer per ker dhe mbraba shtepise nje hapisre shume te qete the private )


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim