SHTEPIJA ESHT NE JENI MALL AFR SYLE BULEC

Shitet nga: QAZIM QAKERI 15 Mar 17:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Adresa: SHOTE GALICA
Sipërfaqe: 2 .50 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prizren
SHTEPIJA ME ME DY KATE TRI LOKALE DHE OBOR RETH RUGES DHE ESHT PERBAL DERTESAVE TE REJA SHITE URGJENTSHIT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim