SHTEPIJA NE SHITJE RUGA KRYESORE PER NE QYLHAN

Shitet nga: Shtepija 27 Shk 18:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

290 000 EUR

Komuna: Prizren
Shitet Shtepija ne nje vend teper te mire,, prej daljes Ortakollit per ne Qylhan,. Siperfaqja e trullit eshte 3.75 ari vend Shtepija e ndertume 1986me material te fort, me dy hymje komplet shtepija ka 10 dhoma 2 banjo dhe 2 lokale ,Vendi eshte i urbanizum me dokumentacion komplet te regulta.Qmimi nuk eshte fiks kush eshte i interesum SERIOZISHTE, mundemi me bisedu.JU MIREPRESIM..... 045675757 edhe 044796764

1 .QYLHANI LARG SHTEPIS. 600 METRA
2 .ORTAKOLI LARG SHTEPISH. 300 METRA
3. ABI CENTER LARG SHTEPIS. 500 METRA
4.PIJACI I GJELBERT LARG SHTEPIS. 600 METRA
5.SHKOLLA FILORE NE ORTAKOL. 700 METRA
5.SHKOLLA FILORE LEK DUGAGJINI. 800 METRA
7. FRUKTALL MARKET. 50 METRA
8.GJAMIJA ANTALIA ORTAKOLL 50 METRA
9.BAZHDARHANA LARG SHTEPIS 1000 METRA

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim