Shes Shtepin Ne Lagjen Bajram Curri

Shitet nga: Shtëpi Bajram Curr 15 Mar 17:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 000 EUR

Komuna: Prizren
Shes Shtepine Ne Lagjen Bajram Curri , Rruga Mbreti Pleurat . Ka 2 Ari Truall , Ka 2 Dhoma , 1 Kuzhine , 1 Banjo Edhe 1 Nenkulm . Shtepia Eshte Ne Gjendje Te Rregullt Me Dokumenta Originale , Dhe Posedon Uje Dhe Rryme Dhe Kanalizim . Rruga Eshte E Shtruar Me Kocka ! Bej Ndrrim Edhe Me Banes .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim