Shes shtepine me 8.9 ari dhe 13 pllaca - 83 ari

Shitet nga: Ernest Dje 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Fshati Sreck (sredska)
Sipërfaqe: 220 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Prizren
shes shtepine 2 katshe, siperfaqe 200 m2 me bodrum 20 m2 dhe oborr 8.9 ari me infrstrukture komplete dhe rruge asfaltuar dhe 13 pllaca me siperfaqe 83 ari
Komplet me cmim te volitshem.
Perkthimi mbrenda dites tek Noteri
Viber 0038344623001
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim