Shes shtepine

Shitet nga: Emin Kabashi 07 Shk 11:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

124 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 245 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prizren
shes shtepine ne periferi te prizrenit (3km largesi, prapa hotel gold dhe palma mobilies).
Ka 245m2.
Kati i pare: sallon kuzhine, dhome e ndejes, banjo, shpajz, kalldaja (dhoma per nxemje qendrore).
Shtepia ka dy hymje.
Kati i dyte: 3 dhoma te fjetjes njera prej tyre me bajno ne vehte, utiliti ( dhoma per rrobalarje dhe hekurosje), banjo, 2 ballkona.
Shtepia ka 245m2 per banim dhe 3.8 ari oboor.
Eshte e pajisur me bunar me rakete italiane e furnizuar 24 ore me uje.
Nxemja qendrore e instaluar, kolektoret e ngrohjes pjeserisht nen dysheme por mungon kalldaja (shporeti i ngrohjes)
Kuzhina e re me elemente te Bekos.
dyert dhe dritare e jashtme te kualitetit te larte.
Gjithashtu edhe dyert e brendshme te drurit kualitativ.
Shkallet e brendshme te shtruara me mermer.
Shtepia ka plan dhe arkitekture moderne dhe statike shume te qendrueshme.
Gjendet ne nje zone te qete dhe te rehatshme.
Shtepi ideale per familje.
i mungon izolimi i jashtem.
Nuk eshte ne hipoteke eshte ne emer timin dhe procedurat e shitjes mund te behen menjehere te noteri.
Presim bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim