Shitet Lokali dhe Shtëpia në qendër të Prizrenit

Shitet nga: Avdi 03 Dhj 09:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 4 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prizren
Shitet Lokali dhe Shtëpia:
-Lokali është 128m2 / 2 kate Lokal + Nenkulmi me 2 dhoma dhe podrumi.
-Shtëpia është 2 kate:
Kati 1 ka sallon, dhomë gjumi, banjo,
Kati 2 ka 3 dhoma gjumi dhe ballkon.
-Shtëpia ka dhe oborr.
-Gjithësej trualli eshte 1.66 ari
- Pronari Shqipëtar, me dokumentacion të rregullt.
Shtëpia dhe lokali është në lagjën: De Rada nr:35, në rrugën kryesore, në mes të stacionit të autobusave dhe gjykatës.
-Për informata kontaktoni në numrin: +386 (0) 49 866 466
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim