Shitet Shtepia

Shitet nga: Osman Bytyqi 03 Sht 13:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Adresa: Nxemja eshte ne pod e shtrume..
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prizren
Shtepia posedon ne secilin kat banjo,( banjo eshte vetem ne podrum e rregullume) ka nxemje qendrore ne bod, podrumi dhe kati i 2 jane te mobilum, obori eshte ne rregullim e siper, shtepia gjindet mbrapa fsk's ne prizren ose afer Firmes Durimi.!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim