Shitet Shtepia

Shitet nga: Ethem Fazliu 31 Dhj 13:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 9
Adresa: Rr. Enver Hadri
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prizren
Shitet shtepia e sapo ndertuar shtepia ka 3 ari vend ujessjelles, kanalizim shtepia gjendet ne rrugen Enver Hadri shtepia eshte tre katesh ka 9 dhoma. Shtepia si dhe vendi eshte me dokumentacione te rregulltat pasi te behet pagesa do i perkthehet shitesit ne emer te vet. Qmimi eshte sipas marreveshjes.
Kontaktoni ne nr. 044-191-808
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim