Shitet Shtepia afer Shkolles Lek Dukagjini

Shitet nga: Shtepia 19 Jan 16:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shitet Shtepia ne Rrugen Arta me saktesisht ne rrugen Luj Pasteri ,afer shkolles Lek Dukagjini.
Shtepia ka vend 2.5 ari dhe eshte ndertim i
ri . Shtepia eshte 2 kat dhe ka 3 dhoma gjumi , 1 kuzhine ,1 sallon dhe 2 banjo . Per me shume informata thirrni ne numrin 044-326-035 ose 044-301-616
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim