Shitet Shtepia me 2 Kate dhe Bodrum

Shitet nga: Jeton R. Celina 15 Sht 16:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: Lagjja Darnania (Jaglenice) rr. Dalmatet no.25
Sipërfaqe: 375 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prizren
Te gjitha dokumentet jane te kompletuara ne menyre te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim