Shitet Shtepia në Lagjen Dardania

Shitet nga: Rexhep Morina 03 Mar 10:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Rr."Gjin Muzaka"
Sipërfaqe: 160 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Shtëpi e veçuar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prizren
- Shtëpia gjendet mbi Shkollën e Mesme Teknike Profesionale,ose tek Qendra e Kompetences,në lagjen Dardania, ish Jaglenicë,
është me sipërfaqe 160 m2, ka 1 Sallon me Kuzhinë, 4 dhoma, dhe 2 banjo.
-Shtëpia është e banueshme, Ka kopshtin me pemë dhe hardhi rrushi,
si dhe ka gjithsejt 12 ari truall, është pjesë periferike e lagjes dhe shumë e qetë.
Çmimi sipas marrveshjes!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim