Shitet Shtepia ne Lagjen "Dardania ose Ndrrim me..

Shitet nga: flamuri 29 Dhj 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pershendetje shtepia ne shitje apo Ndrrim me Banes tjerat Kesh

Shitet Shtepia ne Lagjen "Dardania" ,ish "Jaglenica '' ne pjesen te Urabnizuar me oborr 4.5ari .shtëpia ka rreth 500m2
Shtepia eshte gatshëm për banim me Rrym, Uje me Nxemje Qendrore si edhe Dyre edhe Dritare Nga Druri prej Sllovenis si edhe Laminat e tjera ....

Kati 1 : Sallon Kuzhin 2 dhoma dhe Banjo

Kati 2 : Sallon Kuzhin 2 dhoma dhe Banjo

Kati 3 : 4 dhoma edhe banjo dhe kuzhina

Kati:4 Nen kulem eshte hapsir pa ndarje gjdo kati posedon 130 m2


viber 0038649878349
vala 044899139
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim