Shitet Shtepia

Shitet nga: Qamil Seferaj 23 Jan 13:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Adresa: Me Dru
Sipërfaqe: 2 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prizren
Shitet shtepia 2 katshe ka 4 dhoma 2 Banjo dhe kuzhin verore 2 Dhomshe dhe ka nje banjo ne oborr
Shtepia ka 2 ari vend.
2 dhomat ne katin e par kan izolim.
Presim bleres serioz.
Gjindemi ne Ortakoll afer Embrltores Jupa.
Qmimi sipas marrveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim