Shitet ndertesa me 9 banesa dhe lokale

Shitet nga: shaqa 06 Tet 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Numri i dhomave: > 10
Adresa: Rr. Edit Durham
Numri i kateve: Më shumë se 4 kate
Për vendbanimin: Ndërtesë e re
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prizren
Shitet ndertesa e re e paperfunduar.
Ne kuader te nderteses jane;
Bodrumi 200 m/2 , dy lokale dhe 9 banesa rreth 100 m/2, secila.
Eshte podrumi , perdhesa dhe 4 kate.
Ndertesa eshte e paperfunduar. e ka vetem piken jashte.
e ka vendin edhe per lifte.
Cmimi eshte 350 euro m/2 keshtu si eshte jo e pefunduar, por jemi te gateshem te diskutojm .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim