Shitet shtëpia 3 katëshe ( karajapi)

Shitet nga: Shtëpi 25 Mar 16:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 8
Adresa: Janina
Sipërfaqe: 285 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prizren
Shitet shtëpia 3 katëshe ( karajapi) afër Bazhdaranës.
Shtëpia gjendet në rrugën Janina -rruga nga Bazhdarana për tranzit të ri.
Vend shumë i mirë për banim me kojshi shumë të mirë. Rrugë e qetë etj; ideale për banim,
Ka 2.10 ari sipërfaqe.
Shtëpia: secili kat nga 95 m2
Planimetria: Kati përdhesë- Sallon, kuzhinë, dhomë fjetje dhe banjo.
Kati i parë dhe i dytë: nga 3 dhoma, banjo dhe ballkon.
Dokumentacioni në rregull.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim