Shitet shtëpia në Dardani e gatshme për banim

Shitet nga: Shefqet 03 Mar 17:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: rr.Azem Galica nr 25
Sipërfaqe: 270 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Shtëpi e veçuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Pemë
Komuna: Prizren
Shitet shtëpia në Lagjen Dardania (ish Jaglenica)Shtëpia së bashku dhe oborri ka gjithësej 7 ari truall.Shtëpia është 3 katëshe me 270m² perfshire podrumet ku posedon: sallon,kuzhinë,2 banjo,4 dhoma,një zhveshtore,teracen e madhe dhe një lokal me dalje në rrugë.Ka të instaluar ujësjellësin dhe gjithashtu ka edhe bunar.
(Shtëpia gjendet afër market "DEMA")
Posedon dokumentacion të rregullt.
Të interesuarit mund të kontakojnë në këta nr. (edhe viber)

044/168-887 dhe 045/556-487
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim