Shitet shtëpia në lagjen "Ortakoll" në Prizren

Shitet nga: Galip 05 Mar 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 8
Adresa: "Ortakoll" Prizren
Sipërfaqe: 364 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prizren
Shitet shtëpia trekatëshe me bodrum në lagjen "Ortakoll" , Rr. Leka i Madh nr 5, në Prizren me sipërfaqe prej 364 m2 dhe me truall prej 2 arë (200 m2).

Shtëpia gjendet me një lagje shume të qetë dhe komode për banim.

Shtëpia është e mobiluar dhe ka këtë renditje:

• Bodrumi është me sipërfaqe 100 m2 duke e përfshirë garazhën e brendëshme.
• Në katin e parë shtëpia posedon lokalin afarist dhe ka 1 sallon, 1 dhomë gjumi dhe 1 banjo.
• Në katin e dytë gjenden 1 sallon i madh me terrasë, 1 kuzhine, 1 dhomë gjumi dhe 1 banjo.
• Në katin e tretë gjenden 1 sallon i madh me terrasë, 1 kuzhinë, 3 dhoma gjumi dhe 1 banjo.
• Shtëpia posedon 2 kopshte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim