Shitet shtepi

Shitet nga: Nurie 05 Dhj 17:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 250 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prizren
Shitet shtepia ne lagjen Jeta e re "brigada 126" shtepia gjendet ne gjendje te rregullt ka 3 kate me podrum kati i par ka 1 sallon 1 banjo 1 kuzhin dhe 1 dhom ndersa kati i dyt ka 3 dhoma gjumi 1 banjo dhe ballkon shtepia asht e gatshme per banim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim