Shitet shtepia me 3ari truall, e gatshme per banim

Shitet nga: Lulzim Morina 08 Sht 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: Jeta e Re, Arbane
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prizren
Shitet shtëpia me 3 ari truall ne lagjen Jeta e Re ne Arbane, rruga "Qen Qenaj", shtepia eshte e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim,
Kati par i shtepis posedon nje sallon, nje dhom gjumi, kuzhinen e kompletuar dhe banjon
kati i dyte i shtepis ka poashtu nje sallon, 2 dhoma gjumi, nje banjo dhe tarasen
shtepia posedon edhe nenkulmin se bashku me nje tarase.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim