Shitet shtepia ne lagjen Baruthane te ish tenisi

Shitet nga: Avdi K 30 Pri 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shitet shtepia e sapondertuar ne lagjen baruthane ,me konkretisht te market Tafi.Shtepia eshte 2 kateshe dhe ka nje plan funksional.I ka te gjitha kushtet per banim si uje,kanalim,rryme etj.Ka siperfaqe te trollit prej 300m karor,dokumenta ne rregull etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim