Shitet shtepia ne qendër perball Shtëpise së Bardh

Shitet nga: Shitesi 13 Pri 11:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Adriatiku no 2
Sipërfaqe: 167 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prizren
Shes shtëpine të ndërtuar me material të fortë në lagjen Bazhdarane në Prizren, respektivisht përball shtëpisë së bardhë, ne rrugën kryesore në vendin më frekuentues të qytetit me një pamje të mrekullueshme. Shtëpia është dykatëshe dhe mundë të shëndrohet edhe në objekt afarist, si dhe mundë të ngriten edhe kate tjera. Shtëpia i ka 167 m2. Dokumentacioni i shtëpise është në rregull me listë poseduese, i legalizuar si dhe me vërtetimin për pranim teknik të objektit. Lista poseduese e shtëpisë është në emrin tim personal.
Për shkak të lokacionit te vlefshëm,JU kisha lutur të më lajmërohen vetëm blerës serioz si dhe diskutimi për qmim ( qmimi i shitjes) të mos bëhet nëpërmjet telefonit por vetëm në takim të drejtpërdrejt me pronarin.

Shtëpia ka këtë renditje:
Hyrjen/Korridorin
Podrum

Kati i parë:
Salloni i madh
Kuzhina e madhe
Koridori
Balkon i vogël
Banjo

Kati i dytë:
Dy dhoma te fjetjes
Koridori
Banjo
Terasa e madhe
Qmimi sipas marveshjes.
Për më shumë informata, kontaktoni ne këtë numër: 044 329/836
Ju mirëpresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim