Shitet urgjent

Shitet nga: Qendresa 09 Dhj 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Shkelzen Dragaj 31
Sipërfaqe: 148 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prizren
Shitet shtepia ne lagjen Shkelzen Dragaj ne Prizren ,shtepia eshte 3 kate ,kati i pare kuzhine koridor banjo ,kati i dyte sallon i madh dhe koridor ,kati i trete dy dhoma gjumi ballkon dhe koridor ,gjithashtu tavani .. Shtepia ka oborr te mjaftueshem edhe per parking ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim