Shitet

Shitet nga: Arianit 11 Mar 22:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Adresa: Kurtish Hasan
Sipërfaqe: 350 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prizren
Shtepia gjendet ne Rrugen " Kurtish Hasani"
ka mbi 350 m2
ka 2.70 ari hapesir
ka oborrin
150 m nga Rruga e Tranzitit qe lidh aksin rrugor Pz- Suhareke dhe Pz- Gjakove
ka kanalizim, tel, kabllovik
Rruga eshte e shtruar me kubza dhe hyrjet jane edhe nga Rruga Ulqinit sikurse edhe nga Tranziti
çmimi 95,000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim