Shpija me 4 ari vend

Shitet nga: ramadan skenderi 15 Jan 15:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: shitet qmim lirr 4ari vende dhe 2 kat shpija
Sipërfaqe: 4 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prizren
Qmim lirr Shitet shtepija midis qyteti ne lagjen e kuriles ose te texhja kuriles shpija esht dy katt me kater dhoma pronari esht shiptar dokumentat jan rregull ju mirr presim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim