Shpija midis qender

Shitet nga: rami 31 Jan 10:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: shitet ose ndohet me banes
Sipërfaqe: 3.90 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prizren
Shite shpija ose nrdohet me naje banes shpija esht kurrile ose te texhja kurriles shpija esht per banim dhe esht 2 katesh plus me 4 ari vende pronarin shqiptar me dokumentat reggull
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim