Shtëpi Luksoz

Shitet nga: Mensur'i 24 Mar 09:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shtepija eshte e ndertuar ne nje siperfaqe prej 130m2 ndersa oborri I ka 800m2 dmth totali bruto I pllacit eshte 930m2.
Shtepija eshte e ndertuar ne Përdhesa =130m2+ Kati I pare =142m2 dhe nenkulmi = 110m2, dmth totali I shtepise eshte 382m2 per shrytezim.
Shtëpija posedon
në Përdhesë: Paradhoma, Salloni, Dy Dhoma, Banjo, Kuzhina e vogël për zierje
dhe Shpajzi
në Katin e parë: Një dhomë e Fjetjes me banjo, Tre Dhoma të Fjetjes, një Banjo të përbashkët për tre dhoma dhe një Ballkon ….
Në Nënkulm: Hapësir e hapur pa ndarje…
Shtëpija gjindet në lagjen Dardania 2 / Jaglenica 2 në drejtim të rrugës për fsh. GËNQARE – 1500 metra prej rrugës kryesore Prizren – Lubizhdë…
Pozita e shtëpisë është ideale për banim, është vend për një jetë të qetë nuk ka zhurmë dhe ka një pamje të paparë ka qyteti….
Çmimi: me MARRVESHJE
Për qdo informat mund të kontaktohemi në numër të tel.mob. + 377 44 141 251
Pronari: Mensur’i
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim