Shtëpi Villa

Shitet nga: Villa 30 Qer 16:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
SHITET VILLA ME 20 ARI TRUALL NË FSHATIN REQANË RRUGA PËR PREVALL!!!

POSEDON SALLONIN E MOBILUAR ME KUZHINË MODERNE, 2 BANJO, 3 DHOMA TË FJETJES,
NËNKULMI 90m2, BODRUMIN 30m2, UJË, KANALIZIM, RRYMË.

TRUALLI ËSHTË 20 ARI GJITHSEJT!!!
16.5ARI NGA ASFALLTI DERI TE LUMI DHE 3.5 ARI PËRTEJ LUMIT POSEDON URËN LIDHËSE.

VENDI ATRAKTIV PËR SHUMË DESTINIME!!!
MUNDËSI NDËRRIMI ME SHTËPI NË PRIZREN.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim