Shtëpi me 3 Ari super luksoze

Shitet nga: Adrian 24 Maj 10:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shtëpia me 3 Ari super luksoze. Shes shtepinë afër Spitalit në Prizren, rruga Xhevat Berisha.(2min larg Spitalit). E Mobiluar komplet. Shtëpia është në gjendje fantastike dhe i plotëson të gjitha nevojat jetësore, e sapo renovuar.

Shtëpia posedon:

Katin e parë: Kuzhinë, Dhomë gjumi, Sallon, banjo. Kati përdhes: Dhomë gjumi, sallon, +2 dhoma, banjo. Nënkulmi posedon edhe një sallon gjumi 30m². Shtëpia Posedon Lokalin 35m², oborrin perpara si dhe mbrapa (165m²). Pronari Shqiptar. Shtëpia Posedon të gjitha Dokumentacionet e rregullta.

Nuk bejmë ndrrim !! Qmimi shumë i volitshëm për vlerën e tregut.

Kontakti :
Adriani 044/600-559
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim