Shtëpi me lokal afarist në Prizren

Shitet nga: Besiii 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shtepia me lokal afarist, gjendet ne rrugen Wesley Clark - rruga magjistrale Prizren-Gjakovë, 200 metra nga Qendra Tregtare ABI Prizren, ne lagjen ortakoll.

Siperfaqja e truallit 2,60 ari, ndërtesë 3 kateshe, 2 kate per banim 1 per afarizem. Sipërfaqja e shtëpisë 3 kate X 81 m2= 240 m2. Shtepia me lokale eshte e legalizuar dhe me dokumente të rregullta kadastrale ...Qmimi me marrveshje...

TEL. 045/049/ 616196
VIBER: - 045/616196
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim