Shtëpi në shitje në lagjen Dardania, Prizren

Shitet nga: Avdulla 23 Shk 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shtëpia është 3 katëshe me një siperfaqe prej 450 m² dhe me 3.75 ari truall.
Kati i I : Është e mobiluar dhe posedon sallon + kuzhinë, banjo dhe garazh.
Kati i II : Është e mobiluar dhe posedon sallon +kuzhinë, 3 dhoma gjumi, banjo dhe 3 ballkone.
Kati i III: Është e pamobiluar dhe posedon 4 dhoma, banjo dhe 3 ballkone.
Gjithashtu ka kopshtë dhe oborr.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim