Shtëpi ne Prizren

Shitet nga: Xxxx 14 Shk 21:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 8
Adresa: shtëpi
Sipërfaqe: 270 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prizren
Shtëpia është e ndërtuar në 2014 ka mundësi kyqje në afërsi si për rrym po ashtu ujë dhe kanalizim.
Ka 2.5 ari ka 270 m katror. Nuk ka hipotek mundësi
bartjeje të menjëhershme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim