Shtëpi ne Prizren

Shitet nga: Fetah 10 Mar 15:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 000 EUR

Komuna: Prizren
2.61 ari Shitet shtëpia ne lagjen Beteja e llapushnikut Kuril Përball servisit Muriqi Afër Bazhdaranës Me dy kahje të rrugës Dhe me Lokal
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim